MarcMarcs Herensokken van wol en katoen
Herensokken van wol en katoen
Oorspronkelijke prijs was: € 9,95.€ 5,00Huidige prijs is: € 5,00.
Dunne wollen herensokken met Katoen. Comfort boord en platte teen naad.
Product beschrijving
Marcmarcs is een gerenommeerd merk dat bekend staat om zijn hoogwaardige sokken, en hun naadloze uni herensokken van wol en katoen vormen geen uitzondering. Deze sokken, verkrijgbaar bij sokken-online.nl, combineren de natuurlijke eigenschappen van wol en katoen om comfort en duurzaamheid te bieden.
Het gebruik van wol in de sokken zorgt voor isolatie en warmtebehoud, waardoor ze perfect zijn voor koudere seizoenen. Wol heeft van nature thermische eigenschappen, waardoor de sokken je voeten warm houden, zelfs als ze vochtig worden. Bovendien biedt wol ademend vermogen, waardoor overtollig vocht wordt afgevoerd en je voeten droog blijven.
De toevoeging van katoen aan de mix zorgt voor zachtheid en comfort. Katoen staat bekend om zijn ademend vermogen en vochtabsorberende eigenschappen, waardoor je voeten droog en fris blijven, zelfs tijdens langdurig gebruik. Daarnaast is katoen zacht voor de huid, waardoor irritatie en wrijving worden geminimaliseerd.
Wat deze sokken echt bijzonder maakt, is het naadloze ontwerp. Dankzij de naadloze constructie zitten de sokken comfortabel en voorkomen ze wrijving en blaren. Je kunt ze de hele dag dragen zonder enige ongemakken te ervaren.
Of je nu op zoek bent naar warmte, comfort of duurzaamheid, de naadloze uni herensokken van wol en katoen van Marcmarcs, verkrijgbaar bij sokken-online.nl, bieden het allemaal. Met hun hoogwaardige materialen en doordachte ontwerp zijn ze een uitstekende keuze voor elke man die op zoek is naar kwaliteitssokken die lang meegaan.
- Marcmarcs
- Uni herensokken
- Wol
- Katoen
- Naadloos
- Sokken-online.nl
- Comfort
Extra informatie
Gewicht | 0,055 kg |
---|---|
Wasvoorschriften | Niet bleken, Niet chemisch wassen, Niet in de droger, Niet strijken, Wassen op maximaal 30°C |
Aantal Stuks | 1 paar |
Geslacht | Man |
Maat | 39/42, 43/46, 47/50 |
Kleur | Antracite, Beige, Black, Blue, Brown, Marine |
Merk | MarcMarcs |
Eigenschap | Anti bacterieel, Anti transpiratie, Comfort boord, Dun, Naadloos |
B. –
fijne dunne maar warme sokken. Jammer dat ze niet in een damesmaat verkrijgbaar zijn.
Hannie (geverifieerde eigenaar) –
Heel fijne, nette sok met prima pasvorm!